Inloggen

Inloggen

Online activiteiten op Lichess

Elke vrijdagavond online schaken:

Teampagina Senioren (20:00 - 22:00 uur): https://lichess.org/team/schaakvereniging-spijkenisse
Teampagina jeugd (18:30 - 19:30 uur) : https://lichess.org/team/sv-spijkenisse-jeugdafdeling

website: www.rmcoatings.nl

RM Coatings, Duidelijk voor de schilder

Al ruim 8 jaar is RM Coatings uw partner met meerwaarde op het gebied van professionele verfproducten en aanverwante artikelen. RM Coatings is een totaalleverancier met een compleet assortiment verf en non-paint producten voor de professionele schilder en aannemer.
Middels het aanbieden van een breed merkenpakket, kunnen we iedereen ter wille zijn. We leveren onder meer kwaliteitsverven van Nelf, Drenth, Sikkens, Tollens en Herfst & Helder. RM Coatings maakt deel uit van Copaint, een organisatie van professionele verfgroothandels, waar het uiteindelijke doel van is, U als klant op alle fronten beter te kunnen bedienen tegen eerlijke prijzen.

We verwelkomen U graag in 1 van onze onze 2 vestigingen, te Vlaardingen of Den Haag.

Vestiging Vlaardingen
De vestiging Vlaardingen is het kloppend hart van de organisatie. Hier komen het merendeel van de orders binnen en vanuit hier worden de klanten beleverd en de vestiging Den Haag bevoorraad.

Adres:
4e Industriestraat 11
3133 EK Vlaardingen
T: (010) 460 02 98
F: (010) 460 41 36
E: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.