Inloggen

Inloggen

Zaterdag 22 oktober j.l. heeft GM Erik van den Doel het Open Schaakkampioenschap van Spijkenisse op zijn naam geschreven, dat dit jaar voor de  26e keer gehouden werd. In een veld met nog 6 andere grootmeesters en enkele internationaal meesters wist hij net GM Loek van Wely op weerstandspunten (WP) voor te blijven. Het leverde de winnaar naast een beker en wisselbeker ook nog eens zo’n 575 euro op. Een gedeelde eerste plaats namelijk wat het prijzengeld betreft, eenzelfde geldbedrag was er voor de nummer twee op de lijst. De speellocatie was dit keer overigens het ‘Carlton Oasis Hotel’ in verband met jubileumfestiviteiten ter ere van het 50-jarig bestaan van Sv Spijkenisse.

v.l.n.r: Wethouder Jan Willem Mijnans, GM Erik van den Doel, Voorzitter Jordy Lahaye

 

1. GM Erik van den Doel (NLD)  6  uit 7 (29  WP)
   GM Loek van Wely (NLD)      6  uit 7 (28  WP)
3. GM Vladimir Georgiev (RoM)  5½ uit 7
   GM Erwin L’ Ami (NLD)       5½ uit 7

 

Groep 2 werd een prooi voor Ronald Dannis die een ook niet onaardig bedrag van 200 euro mee naar huis mocht nemen.

1. Ronald Dannis     6  uit 7
2. Paul de Freytas   5½ uit 7
   Adri Timmermans   5½ uit 7
   Frank Korving     5½ uit 7

In groep 3 ging de envelop met de grootste geldprijs (200 euro) naar Oleksii Kapitonenko die met overmacht de eerste plaats pakte.

1. Oleksii Kapitonenko   7 uit 7
2. Ed Eveleens           6 uit 7
   Kevin Nguyen          6 uit 7
   Daan van Pel          6 uit 7


Eindstanden: | groep 1 | groep 2 | groep 3 |
Partijen: | partijen groep 1 |
Foto's: | opening | toernooi | prijsuitreiking |