Inloggen

Inloggen

Zaterdag 12 oktober was weer het jaarlijkse Huttontoernooi, waar verschillende onderbonden jeugdteams uitzenden om hieraan mee te doen. Ook de RSB was van de partij met in elke catergorie een team, dus 5 in totaal. Ook dit jaar waren er weer Spijkenissers van de Partij.

In het A-team deed Job Verheul mee op het derde bord, waar hij het op mocht nemen tegen tegenstanders met een hogere rating. Maar hij wist zich goed staande te houden en wist 2 uit 5 punten te scoren. Ook Vinh was van de Partij en speelde mee in het B-team. Op het vierde bord heeft hij goede zaken gedaan en wist hij ongeslagen door het toernooi te komen. Met 4,5 uit 5 punten heeft hij zichzelf weer bewezen!

De RSB wist dit jaar helaas de wisselbeker niet te winnen, maar een aantal team hebben wel goed gepresteerd. Het D-team wist tweede te worden en het E-team was zelfs eerste geworden!

Meer informatie en de eindstanden zijn hier terug te vinden : https://www.nhsb.nl/hutton-stand